Mateusz Grzesiak: Success and Change. Wypełnij swoje życie treścią

success-and-change-b-iext27412524 (Kopiowanie)Gdyby tak umiejętnie kierować swoim życiem i zawsze osiągać to, o czym się marzy, do czego dąży i za czym podąża. Umieć w pełni wykorzystać własny potencjał, zwiększyć efektywność i na koniec mieć więcej wolnego czasu. Czemu by nie?

Mateusz Grzesiak to psycholog, trener i nauczyciel. Swoją wiedzę przekazuje w ośmiu językach do milionów ludzi na całym świecie. Jest autorem książek o rozwoju emocjonalnym, duchowym i osobistym. To dzięki niemu dowiesz się z tej książki, że tylko 2% Ciebie decyduje o skutecznej komunikacji, konstruktywnym myśleniu i kontroli nad własnym życiem. Te 2% to Twój mózg, który podejmuje decyzje o Tobie. Dzięki poradnikowi dowiesz się, jak w pełni wykorzystać jego potencjał.

Twarda okładka, piękne wydanie. Na okładce uśmiechnięty autor, dwa proste słowa i klucz, który trzyma w ręce. Tonacja, jak Ford T, we wszystkich kolorach o ile mówimy o czarnym i jego wariacjach. Gdy otwierasz podręcznik w oczy rzuca się dedykacja. Dla wszystkich buntowników, w imię samorealizacji i wiary w to, że świat jest czymś większym niż to, co w nim zastali, są gotowi zaryzykować wszystko i sprzeciwić się zasadom. Bo to Wy zmieniacie świat. Genialne, nieprawdaż?IMG_8877 (Kopiowanie)

Po takich słowach nie trzeba było namawiać mnie na przeczytanie książki. Od razu należy zaznaczyć, że nie jest to łatwa pozycja i nie dla każdego. Każda karta ocieka wieloma błyskotliwymi spostrzeżeniami. Z każdej karty płynie przesłanie, każda jest celnym strzałem w sedno naszego istnienia. Pozycję czyta się jednak nie jak akademicki podręcznik a jak genialny w prostocie poradnik do osiągania zamierzonych efektów.

Doskonałe są kompozycje autora o tym, czym jest sukces, dlaczego go nie osiągamy, z czego składa się człowiek i skąd w nim tyle dualizmu. Autor obnaża nasze ego, ściąga kolejne maski, opowiada o społecznych rolach i postawach, które należy znać, aby wiedzieć gdzie i kiedy zmienić swoje życie.list_piramida-logana-mateusz-grzesiak-coaching-1412311467 (Kopiowanie)

Świetny jest podrozdział mówiący o motywacji, flow, wyznaczaniu celów, stwarzaniu nowego siebie i o tym, w jaki sposób mierzyć postęp swojego rozwoju. Aby nie zostawiać czytelnika tylko z teorią autor w drugiej części książki skupił się na praktycznych ćwiczeniach. Tu w sposób przystępny daje możliwość zmierzenia się z samym sobą, gdzie czytelnik ma szansę na efektywny rozwój swoich dwu procentowych zasobów.

Przyznaję, że tego typu literatura to prawdziwa perełka i genialny poradnik, który należy traktować, jak zestawienie trzech kluczowych czynników naszego życia, które brzmią: misja, wizja, cel, a w dążeniu mają dać nam życie oparte o sukces zawodowy, prywatny i stworzyć wizję tego, co zostanie po nas dla innych.maxresdefault (Kopiowanie)

„Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość…By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz wpływać na jedną rzecz…to Twój umysł”.

Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości. Zatem sięgnij po książkę i wypełnij swoje życie treścią.


Autor: Mateusz Grzesiak

Tytuł: Succes And Change

Wydawnictwo: Helion

Stron: 238

Data wydania: 2014-11-28

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s